Een kind leert ongelooflijk veel in zijn/haar eerste levensjaren.
Met vallen en opstaan leren we lopen en de gemiddelde dreumes doet eindeloos veel articulatieoefeningen op een dag. Voor muziek geldt hetzelfde. Door veel te doen en luisteren, wordt het kind muzikaal!
Ieder mens wordt geboren met een muzikale potentie. Wanneer er regelmatig met ritme en melodie wordt gespeeld, kan het kind zich in een rustige omgeving muzikaal ontwikkelen.
In mijn lessen, gebaseerd op MLT (Music Learning Theory van Edwin E. Gordon) worden liedjes gebruikt in alle modi en toonsoorten, ook komen alle soorten ritmes aan bod. Whole body learning is een begrip binnen MLT, het hele lijf wordt ingezet om iets nieuws te leren! Hoe kan je immers een onregelmatig ritme leren zonder het te voelen?
Open je oren voor alle muziek
Houdt deze website in de gaten voor de nieuwe tijden voor het komende jaar!